Poruszymy niebo i ziemię, by wyjaśnić tę sytuację. Rodzina i bliscy w reportażu Radia RSC powracają do okoliczności zaginięcia Jakuba Kazały [audio]…

erawaPowiat
komentarzy

Pomimo tego, że od sprawy minęło już kilka miesięcy, sprawa nadal budzi spore emocje. Mowa o zaginięciu w Białej Rawskiej Jakuba Kazały. Ciało młodego mężczyzny po trzech tygodniach poszukiwań odnaleziono niedaleko jednej z miejskich ulic (pisaliśmy o tym tutaj). Mimo teoretycznego rozwiązania sprawy zaginięcia, rodzina oraz przyjaciele Kuby cały czas starają się wyjaśnić okoliczności śmierci ich bliskiej osoby.

Rodzina oraz przyjaciele Jakuba podczas wielokrotnego analizowania tej sprawy zauważyli sporo nieścisłości. Te sprawiają, że nikt z bliskich osób nie chce zaprzestać poszukiwania prawdy. Sprawa powróciła między innymi w obszernym reportażu przygotowanym przez reporterkę skierniewickiego Radia RSC. Dzięki uprzejmości redakcji zamieszczamy do odsłuchania pełny materiał Pauliny Wodnickiej. Reportaż znaleźć można również na oficjalnym fanpage’u stacji radiowej – link.

Kliknij i posłuchaj reportażu Pauliny Wodnickiej / Radio RSC (21:34)

[audio: http://www.erawa.pl/wp-content/audio/jakub reportaz.mp3]

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz