Potrąceni na przejściu dla pieszych. Dwie osoby trafiły do szpitala

erawaMiasto
komentarzy

Osobowy volkswagen wjechał w parę na rondzie przy ul. Krakowskiej w Rawie Mazowieckiej. Poszkodowana kobieta poruszała się na wózku inwalidzkim. 

Do zdarzenia drogowego doszło dziś (18.07) około godziny 8:35. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji, potrącenie miało miejsce na przejściu dla pieszych. 
– 69-letnia kobieta jadąca volkswagenem jetta potrąciła dwie osoby. Okazało się, że poszkodowani to 59-letni mężczyzna i rok starsza kobieta poruszająca się na wózku inwalidzkim, którą pan przeprowadzał na drugą stronę ulicy – tłumaczy sierż. sztab. Małgorzata Lewandowska.

Potrąceni trafili pod opiekę Zespołu Ratownictwa Medycznego i ze względu na diagnostykę ortopedyczną przewiezieni do szpitala w Tomaszowie Mazowieckim. 
– Dopiero po przeprowadzonych badaniach będziemy wiedzieć czy zdarzenie to zakwalifikowane zostanie jako wypadek. W chwili obecnej wyjaśniamy okoliczności – dodaje sierż. sztab. Lewandowska. 

Całe zajście ze względu na lokalizację wzbudziło zainteresowanie mieszkańców i utrudniło ruch na rondzie przez blisko dwie godziny. 

Jeśli jesteście świadkami zdarzenia skontaktujcie się z nami. Do Waszej dyspozycji jest nasz mail: [email protected], a także Facebook.

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz