Poważna kolizja na ulicy Targowej w Rawie. Kierowca stracił kontrolę nad samochodem i uderzył w barierkę mostu

erawaMiasto
Zdjęcia nadesłane przez czytelnika
komentarzy

Prawdopodobnie zasłabnięcie kierowcy stało się przyczyną kolejnego zdarzenia drogowego. Groźnie wyglądająca kolizja na szczęście zakończyła się ogólnymi stłuczeniami poszkodowanego.

Do zdarzenia doszło tuż przed godziną 17:00 w miniony piątek (25.10). To właśnie wtedy 34-letni mieszkaniec Rawy stracił panowanie nad kierownicą i swoim volkswagenem Passatem uderzył w barierkę mostu przy ul. Targowej w Rawie Mazowieckiej. 
– Do kolizji zadysponowano dwa zastępy z JRG Rawa Mazowiecka. Na miejscu okazało się, że kierowca znajduje się w pojeździe, który po uderzeniu zatrzymał się w pobliżu nasypu. Mężczyzna był pod wpływem zdarzenia, strażacy ewakuowali go na desce i udzielili Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy. Po przebadaniu przez Zespół Ratownictwa Medycznego został pozostawiony na miejscu – relacjonuje kpt. Konrad Krupa, Oficer Prasowy PSP w Rawie Mazowieckiej. 

Jako przypuszczalną przyczynę zdarzenia strażacy podają zasłabnięcie kierowcy. Na szczęście żaden przypadkowy uczestnik ruchu drogowego nie odniósł obrażeń. Poszkodowanym został jedynie kierowca volkswagena, który doznał niewielkich obrażeń.

Previous Image
Next Image

info heading

info content


Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz