Power Play gwiazdą Niedzieli w Białej. Piknikowanie w rytmach disco już w najbliższy weekend

erawaBiała Rawska, Kultura
komentarzy

W najbliższą niedzielę (17.06) Biała Rawska zaprasza na piknik rodzinny. Plenerowa impreza startuje o godzinie 15:00 na miejskiej targowicy. 

Niedzielny piknik rozpoczną najmłodsi artyści, a więc uczniowie z gminnych szkół. Później uwagą widowni zawładnie grupa Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury, która specjalnie na ten dzień przygotowała specjalny program. Kolejnym punktem tego corocznego imprezowania będzie zabawa dla dzieci. 

Imprezę na miejskiej targowicy rozpoczną występy dzieci i młodzieży z gminnych szkół. Później uwagę tradycyjnie strongmani, a tuż po nich sceną zawładną dzieci i młodzież z gminnych szkół, a także zespół z Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury. Wydarzeniu jak zawsze towarzyszyć będzie muzyka disco-polo. Tegoroczną gwiazdą będą Piękni i młodzi. 

Niedziela w Białej nie może odbyć się również bez bloku muzyki disco-polo, która na miejską targowicę licznie przyciąga mieszkańców całego powiatu. W tym roku na scenie zagrają: MEJK, AKSEL, PUDZIAN BAND oraz  gwiazda wieczoru POWER PLAY. 

Tym razem w programie wydarzenia zabrakło zawodów strongmanów. Te zaplanowane są na 15 lipca. 

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz