Powiatowa Rada Działalności Pożytku publicznego zaprasza na drugą odsłonę Zimowego Turnieju Szachowego. Startujemy już w sobotę (16.02) o 10:00!

erawaMagazyn
komentarzy

Kolejna edycja Zimowego Turnieju Szachowego już za kilka dni. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą spróbować swoich sił w królewskiej grze.

Powiatowa Rada Działalności Pożytku Publicznego zaprasza na drugą odsłonę szachowych rozgrywek. Wydarzenie odbędzie się w najbliższą sobotę (16.02), w budynku Starostwa Powiatowego w Rawie Mazowieckiej. Start o godzinie 10:00.

Turniej zostanie przeprowadzony systemem szwajcarskim na dystansie 9 rund (10 minut na zawodnika) w dwóch kategoriach:
D-15 – dziewczęta i chłopcy do 15 lat
OPEN – wszyscy uczestnicy turnieju
W każdej kategorii prowadzona będzie klasyfikacja indywidualna. O kolejności decyduje liczba zdobytych punktów oraz punktów pomocniczych. 

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Zabawa przeznaczona jest zarówno dla małych jak i dużych mieszkańców powiatu. Zgłoszenia możecie wysyłać na maila: [email protected], w treści wpisując imię, nazwisko oraz wiek. Dla zwycięzców organizatorzy przewidzieli puchary oraz dyplomy. 

Serdecznie zapraszamy do udziału w drugiej edycji Zimowego Turnieju Szachowego., którego serwis eRawa.pl objął patronatem medialnym.

Luiza Wieczorek 

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz