Praca szuka człowieka. Vision Security z Rawy Mazowieckiej rozwija działalność

erawaMagazyn
      Artykuł sponsorowany
komentarzy

Lokalny przedsiębiorca poszukuje pracowników. Aktualnie Vision Security przyjmie w swoje szeregi instalatora oraz kwalifikowanego pracownika ochrony. 

Agencja ochrony Vision Security to firma, która od dwóch lat z powodzeniem funkcjonuje na terenie całego powiatu rawskiego oraz w miejscowościach ościennych. Przez ten czas objęła opieką kilkaset obiektów, a z miesiąca na miesiąc odnotowuje coraz większe zaufanie wśród klientów prywatnych, firm, czy urzędów.

Nic dziwnego Vision Security stawia na nowoczesne rozwiązania i duże możliwości stacji monitorowania alarmów. Dzięki niej fachowcy mają łatwiejszy dostęp do systemu, wygodnej i szybszej obsługi klienta, ale przede wszystkim, w razie konieczności, podjęcia błyskawicznej interwencji. 

Rozwój firmy jest jednoznaczny z koniecznością poszerzania składu zespołu. Tym razem w agencji poszukiwani są: 
– instalator systemów alarmowych (również do przyuczenia)
– kwalifikowany pracownik ochrony. 

Wszelkie informacje uzyskacie dzwoniąc pod numery: 609 665 619 oraz 608 641 160. A samą siedzibę firmy znajdziecie przy ulicy Mickiewicza 20 w Rawie Mazowieckiej i przy ulicy Kościuszki 3 w Białej Rawskiej. Vision Security obserwować możecie również na ich oficjalnym Facebooku

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz