Prace idą zgodnie z planem. Kierowcy muszą liczyć się z kolejną zmianą tymczasowej organizacji ruchu w okolicach ulicy Mszczonowskiej i Białej…

erawaMiasto
komentarzy

Remont ulicy Mszczonowskiej i modernizacja wyjazdu z osiedla Zamkowa Wola to inwestycja, która ma zakończyć się wraz z końcem września. Przed kierowcami jendak kolejna zmiana tymczasowej organizacji ruchu. Budowa ronda u zbiegu ulic Białej i Mszczonowskiej wchodzi bowiem w kolejną fazę realizacji.

Główne zmiany, które zaczną obowiązywać dotyczą budowy ronda, a więc najbardziej pracochłonnej części tej drogowej inwestycji. Obecnie drogowcy pracują na fragmencie wyjazdu z ulicy Białej w Mszczonowską, kolejnym etapem będzie realizacja po drugiej stronie budowanego ronda, a więc na fragmencie ulic od strony centrum miasta. Ruch cały czas będzie sterowany wahadłowo, przy wykorzystaniu sygnalizacji świetlnej. Zmiany nastąpią również w ulicy Mszczonowskiej, gdzie dla kierowców dostępny będzie jeden pas jezdni.

– Prace idą zgodnie z planem, nie ma żadnych utrudnień, także nie spodziewamy się opóźnień w ukończeniu tej inwestycji – informuje Paweł Piątkiewicz naczelnik wydziału Rozwoju Gospodarczego, Promocji i Integracji Europejskiej UM w Rawie Mazowieckiej.

Termin zakończenia zadania przewidziany jest na koniec września.

Previous Image
Next Image

info heading

info content


Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz