Pracownicy na wagę złota. Sprawdzona firma Vision Security szuka ludzi

erawaMagazyn
      Artykuł sponsorowany
komentarzy

Częste poszukiwanie nowych pracowników nie zawsze jest pozytywnie odbierane. Jednak tym razem chodzi o ciągły rozwój Agencji Ochrony, którą właśnie jest Vision Security.

Jeśli Twoim noworocznym postanowieniem jest wprowadzenie życiowych zmian, również tych związanych z pracą, to zapraszamy do wspomnianej Agencji Ochrony. Lokalny przedsiębiorca Vision Security daje nie tylko poczucie bezpieczeństwa jeśli chodzi o stabilność zatrudnienia, ale także możliwość rozwoju. 

W szeregach firmy swoje miejsce znajdą bowiem osoby z praktyką, jak i do przyuczenia. Dlatego warto wstąpić do zespołu prężnie działającego, podnoszącego kwalifikacje zawodowe. 

Aktualnie Vision Security poszukuje instalatorów systemów alarmowych, osób posiadających doświadczenie w dziedzinie elektryki, wiedzę informatyczną, bądź osób o szerokich zainteresowaniach, otwartych na nowe wyzwania. 

Jeśli chcecie wiedzieć więcej dzwońcie pod numery: 609 665 619 oraz 608 641 160. A samą siedzibę firmy znajdziecie przy ulicy Niepodległości 19 w Rawie Mazowieckiej i przy ulicy Kościuszki 3 w Białej Rawskiej. Vision Security obserwować możecie również na ich oficjalnym Facebooku.

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz