Przystanek Tour de Konstytucja ponownie w Rawie Mazowieckiej. Zapraszamy

erawaKultura
komentarzy

IV Edycja Tour de Konstytucja odbywa się pod hasłem „Siła Młodych – Most Pokoleń”, koncentrując się na edukacji młodzieży w zakresie społeczeństwa obywatelskiego, Konstytucji RP i Karty Praw Podstawowych UE.

Spotkajmy się w najbliższy wtorek (25.06) o godz. 16:00 na pl. Piłsudskiego w Rawie Mazowieckiej na przystanku Tour de Konstytucja!

Na scenie powitamy inspirujących gości: Danutę Przywarę, Kingę Dagmarę Siadlak, Roberta Hojdę.

W programie interesujące dyskusje, fascynujące debaty oraz wyjątkowe występy artystyczne! To świetna okazja, aby poszerzyć swoją wiedzę i spotkać inspirujących ludzi.

Czekają na Was również:
– „Niezależny stolik obywatelski”
– Słodki poczęstunek
– Stanowisko do gier wirtualnej rzeczywistości (VR)
– Piłkarzyki

Uczniowie będą mieli szansę otrzymać certyfikaty uczestnictwa w wydarzeniu od Młodzieżowej Rady Miasta.  wydarzeniu udział weźmie także Miejska Biblioteka Publiczna. 

To wydarzenie pełne energii, wiedzy i zabawy – idealne dla wszystkich pokoleń. Nie przegapcie tej okazji, aby razem budować mosty między młodymi a starszymi pokoleniami.

Serdecznie zapraszamy!

Wydarzenie jest wolne od polityki. Jest otwarte dla wszystkich i każdy może wziąć w nim udział jako OBYWATEL.
Prosimy o nieprzynoszenie oznakowań partii oraz elementów politycznych, oraz o nie wygłaszanie opinii o charakterze politycznym na wydarzeniu.

Tour de Konstytucja 2024 ma na celu zwiększenie świadomości obywatelskiej, zachęcenie do aktywnego uczestnictwa w życiu publicznym oraz promocję zasad praworządności. Inicjatywa jest wspierana przez liczne organizacje pozarządowe, instytucje edukacyjne oraz osoby publiczne, które wspólnie działają na rzecz umacniania demokracji i ochrony praw obywatelskich w Polsce.

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz