„Przyszłość zastała nas teraz”. Vision Security wprowadza na lokalny rynek kamery termowizyjne z możliwością pomiaru temperatury

erawaMagazyn
fot. linc.pl       Artykuł sponsorowany
komentarzy

Trudny czas dla gospodarki sprawił, że doskonale znana na ziemi rawskiej Agencja Ochrony postanowiła jeszcze szerzej zadbać o bezpieczeństwo mieszkańców. W jej ofercie pojawił się wyspecjalizowany sprzęt dotychczas wykorzystywany przez służby mundurowe. 

Nie nowiną jest, że Vision Security od samego początku stawia na nowoczesne technologie i stara się iść z duchem czasu, odpowiadając na potrzeby rynku. Podobnie jest i tym razem, gdy życie społeczne stało się mocno zagrożone. Agencja Ochrony jak zawsze postawiła na produkty z najwyższej półki. I choć odrobinę odbiegają od dotychczasowych produktów oferowanych klientom, i teraz mają one na celu zapewnienie bezpieczeństwa w czasie epidemii. 

Mowa tu o kamerach termowizyjnych z analityką, które mają szeroki zakres zastosowania, od tradycyjnej wizji, przez ochronę perymetryczną obiektu, wykrywania pożaru, w automatyce – do kontroli procesów produkcyjnych, a także, co niezmiernie ważne w dzisiejszych czasach, do mierzenia temperatury. 

Wszak powszechnie wiadomo, że gorączka często jest jednym z objawów wielu chorób zakaźnych, co za tym idzie, można skutecznie wytypować osoby potencjalnie chore i skierować je do dalszych, bardziej szczegółowych badań.

Zautomatyzowany, bezpieczny i intuicyjny pomiar temperatury sprawdzi się wszędzie tam, gdzie wiele osób wchodzi oraz opuszcza budynek. Na czym to polega? Zasada jest prosta, specjalna kamera może zostać zainstalowana przy wszystkich głównych wejściach do budynków, czy w głównych ciągach komunikacyjnych, gdzie porusza się największa liczba osób.

Obraz z kamery może być prezentowany na lokalnym stanowisku obsługi lub być przekazywany do zdalnego pomieszczenia centrum monitoringu. Szybki pomiar nie powoduje zatorów w poruszaniu się osób. Urządzenie mierzy temperaturę każdego, kto wchodzi do budynku, a w razie przekroczenia określonej temperatury, pojawia się informacja alarmowa.

Wspomniane wyżej technologie sprawdzą się w biurach, bankach, sklepach, placówkach oświatowych i medycznych, a także w wielu przedsiębiorstwach, komunikacji miejskiej, czy w kościołach. Dyskretne badanie, do przeprowadzenia którego nie potrzeba dodatkowego personelu, pozwala podjąć realne działania ograniczające rozprzestrzenianie się choroby. 

Jeśli chcecie wiedzieć więcej dzwońcie pod numery: 609 665 619 oraz 608 641 160. A samą siedzibę firmy znajdziecie przy ulicy Niepodległości 19 w Rawie Mazowieckiej i przy ulicy Kościuszki 3 w Białej Rawskiej. Vision Security obserwować możecie również na oficjalnym Facebooku firmy.

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz