Przyznali się do ośmiu włamań na terenie powiatu rawskiego. Rawscy policjanci zatrzymali dwóch 20-letnich rabusiów…

erawaPowiat
komentarzy

Policjanci z Komendy Powiatowej w Rawie Mazowieckiej zatrzymali sprawców ośmiu włamań i dwóch kradzieży w powiecie rawskim. Złapani 20-latkowie z Łodzi kradli na lokalnych posesjach wszystko to, co wartościowego wpadło im w ręce, od złomu po elektronarzędzia. Za swoje czyny odpowiedzą teraz przed sądem. Grozi im nawet 10 lat pozbawienia wolności. 

Mężczyzn udało się zatrzymać po ostatniej kradzieży, której dopuścili się w miejscowości Babsk. Tam dwóch podejrzanych splądrowało letniskowy domek. 9. lutego funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego, po wykonaniu wielu czynności związanych z tym włamaniem, ustalili i zatrzymali łodzian. Wytypowani 20-latkowie przyznali się do ośmiu włamań i dwóch kradzieży, których dopuścili się na terenie powiatu rawskiego.

Para mieszkańców Łodzi urządziła sobie prawdziwe złodziejskie tournée po naszym powiecie. Mężczyźni włamywali się do domów, domków letniskowych oraz budynków gospodarczych. Kradli złom z opuszczonych posesji, elektronarzędzia, wyposażenie AGD oraz narzędzia rolnicze. Aktualnie trwa szacowanie strat oraz wartości mienia odzyskanego przez rawskich stróżów prawa. Za kradzież z włamaniem łodzianom grozi teraz od roku do 10 lat pozbawienia wolności.

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz