Psiaki z Boguszyc proszą o naszą pomoc. Fundacja zajmująca się schorowanymi zwierzętami może wygrać nawet 100 tysięcy dotacji

erawaMagazyn
komentarzy

Wystarczy wpłacić 1 zł. Bez naszej pomocy nie uda się wygrać wartościowej dotacji. 

Fundacja Ostatnia Szansa z Boguszyc bierze udział w konkursie „Łap dotacje na organizacje!”, który ma na celu pomoc w ratowaniu zwierząt. Jednak bez pomocy nas wszystkich akcja nie ma szans powodzenia. Zasady są proste – o wygranej zadecyduje największa liczba unikalnych darczyńców, którzy wesprą daną Skarbonkę. Nie chodzi tu o najwyższą uzbieraną sumę, a zaangażowanie jak największej liczby osób. 

Dotacje otrzyma aż 19 najlepszych organizacji. Główna nagroda to aż 100 tysięcy złotych, kolejne organizacje otrzymają: 3 nagrody po 50 tys. zł, 3 po 40 tys. zł, 3 po 30 tys. zł, 3 po 25 tys zł, 3 po 10 tys. zł i 3 po 5 tys. zł. Kolejne 6 Organizacji otrzyma pakiety marketingowe.
– Nigdy nam się nie udało znaleźć w zwycięskim gronie – mamy niewielkie grono pomagających, więc nasza siła przebicia również jest niewielka… ale może? Wszystko co uzbieramy będzie przekazane schronisku – mówi Agnieszka Piotrowska z Fundacji Ostatnia Szansa. 

JAK POMÓC WYGRAĆ BOGUSZAKOM ?
1. wejdź w link: https://www.ratujemyzwierzaki.pl/boguszakileczenie
2. wpłać darowiznę – minimalna kwota to 1 zł

Im więcej osób wpłaci do skarbonki Fundacji, tym bardziej szanse na wygraną rosną. 

My doskonale wiemy, że w Rawie Mazowieckiej i powiecie rawskim żyją ludzie, którym los zwierząt leży na sercu. Dlatego wspólnymi siłami i niewielkim kosztem możemy im pomóc. Wszystko w Waszych rękach.  

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz