Rapowy klip przepuszczony przez kalejdoskop. Sughar zaprezentował nowy klip promujący „Brudną płytę”…

erawaKultura
komentarzy

„Co robi z nami” – to kolejny utwór rawskiego rapera Sughara, który został opatrzony klipem. Numer promuje długogrający album „Brudna płyta”, którą Alan Coker ukończył w tym roku. „Co robi z nami” to efekt kooperacji dwóch mieszkańców naszego miasta, produkcję stworzył bowiem Kuba Pereł Perełkiewicz. 

Klasyczny rapowy klip, w tym przypadku został przepuszczony przez pewnego rodzaju kalejdoskop. Geometryczne kształty czasami tworzą bardzo abstrakcyjny wizualnie obrazek, nadając produkcji wyjątkowy charakter. W stworzeniu wideoklipu Sugharowi pomogła grupa Streetvid.
– Klip jest efektem wyobraźni TikTaka. Postanowiłem oddać mu koncepcję w 100%. Dzięki temu powstał obrazek, jakiego jeszcze nie było w kraju. Czy jest dobry? Ocenę zostawiam oglądającym. Mi się podoba – podsumowuje Alan Sughar Coker.

Jak zapowiada artysta, to nie koniec planów wideo związanych z ostatnim albumem. Prace nad następnym obrazkiem już trwają, jednak Alan nie chce zdradzać, która produkcja zostanie w nim zaprezentowana. W planach jest również kolejna płyta, którą tym razem Sughar chce stworzyć wraz z Dzieciakiem (WD-OS). Tego artystę rawska publiczność miała okazję poznać podczas ostatniej edycji imprezy Rawa Gra Rap.

Warto wspomnieć, że promowana „Brudna płyta” cały czas jest dostępna w sprzedaży. Aby nabyć wydawnictwo trzeba wysłać odpowiednią wiadomość na adres [email protected]. Koszt wraz z wysyłką to zaledwie 20 zł.

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz