Rawa bogata w talenty, czyli Gim One Talent Show na deskach Miejskiego Domu Kultury…

erawaKultura
komentarzy

Kolejna impreza, typu „Talent Show”, odbyła się na deskach Miejskiego Domu Kultury. Tym razem Gimnazjum Nr 1 chce promować się poprzez prezentację talentów swoich uczniów. Nic dziwnego, w czasach demograficznego niżu i walki o każdego ucznia, to doskonała okazja do pokazania szkoły na zewnątrz.

W tym przypadku nie brakowało niczego. Była dobra nazwa – Gim One Talent Show, były przyzwoite i różnorodne występy, była także publiczność i sprytne zaangażowanie lokalnych mediów (patronat miał między innymi nasz serwis).

Uczniowie Gimnazjum imienia Polskich Noblistów pokazali to, co potrafią najlepszego. I choć występ na dużej scenie delikatnie krępował, taneczne, wokalne, czy instrumentalne występy nagradzane były gromkimi brawami. Jestem dumna z tego, że mogę być dyrektorem takiej szkoły – mówiła ze sceny, Elżbieta Górska, dyrektor Gimnazjum Nr 1.

I tylko szkoda, że kolejna szkoła idzie w tak sprawdzony sposób na zaprezentowanie tego, co najlepsze. Swój pokaz talentów ma już między innymi Gimnazjum Nr 2 oraz w konkursowej formule, Młodzieżowa Rada Miasta. W promocji szkół przydałaby się nuta świeżości, jeśli nie w samej idei, to chociaż w formule pokazania tego, co najlepsze…

Tak, czy siak, warto swoje znać, a cudze chwalić tylko czasem. Zapraszamy do obejrzenia naszej fotorelacji z wczorajszego wydarzenia…

Previous Image
Next Image

info heading

info content


 

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz