Rawa Gra Rap także na sportowo. Weekendową imprezę, już o godzinie 15:30, rozpocznie dobra muzyka i wyjątkowy turniej streetball’u…

erawaSport
komentarzy

Tegoroczna impreza Rawa Gra Rap to nie tylko hip-hop’owe koncerty. W tym roku w bogatym programie wydarzenia znalazły się również dodatkowe punkty, ukazujące kolejne elementy ulicznej kultury. Wśród nich jest między innymi, specjalny streetball’owy turniej, który zostanie rozegrany na boisku w pobliżu sceny. Zapisy prowadzi Młodzieżowa Rada Miasta.

To sportowy element, który obok pokazów tańca, beatbox’owego oraz freestylowego jam’u będzie towarzyszył koncertowej stronie imprezy Rawa Gra Rap. Turniej ma otwartą formułę, a udział w nim mogą wziąć wszystkie chętne, trzyosobowe drużyny. Zapisy prowadzi Młodzieżowa Rada Miasta, której przedstawiciele czekają na zgłoszenia mailowe pod adresem [email protected]. Zgłoszenia przyjmowane są do 29 sierpnia (w samym dniu imprezy nie będę przyjmowane).

> Kliknij i potwierdź swoją obecność na imprezie Rawa Gra Rap!

Jeżeli ktoś ma ochotę i chce w ten sposób uczestniczyć w wyjątkowym hip-hop’owym wydarzeniu, warto zdecydować się już teraz. O turnieju nam opowiedziała Anna Czyż, przewodnicząca rawskiej młodzieżówki.

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz