Rawa Mazowiecka gospodarzem mistrzostw w tenisie stołowym. Rozgrywki zaczną się już jutro (17.06)

erawaSport
komentarzy
Wielkie święto sportowe. W naszym mieście odbędą się Drużynowe i Indywidualne Mistrzostwa Polski Kadetek i Kadetów(OMM) w tenisie stołowym. Zapraszamy do Hali Milenium.

W Rawie Mazowieckiej będziemy gościć reprezentacje 16 województw, w tym województwa łódzkiego, które będzie reprezentowane przez zawodników rawskiego klubu MLUKS Dwójka. W turnieju drużynowym nasz klub będą reprezentowali: Marcel Błaszczyk, Szymon Puchalski oraz Igor Gierach. Marcela również zobaczymy w turnieju indywidualnym.

W czwartek o godz. 9.00 zmagania w grach drużynowych rozpoczną kadetki i kadeci. Walka o medale w tej kategorii rozstrzygnie się w piątek. Na ten dzień zaplanowano gry finałowe, które rozpoczną się także od godz. 9.00. Na godzinę 11.00 zaplanowano natomiast uroczyste otwarcie Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży i dekorację zwycięzców w kategorii drużynowej.

Około godz. 12.00 młodzi tenisiści rozpoczną zmagania w kategoriach indywidualnych. Rozgrywki te potrwają do niedzieli do godz. 13.30. Dekoracja medalistów i uroczyste zakończenie Olimpiady nastąpi w niedzielę o godz. 13.40.

Nie można nie wspomnieć, że zawody tej rangi odbywają się w Rawie dzięki pozycji jaką zajmuje MLUKS Dwójka w tenisie stołowym w naszym kraju. Zawodnicy rawskiego klubu to wielokrotni medaliści Mistrzostw Polski i rozgrywek międzynarodowych.

Przypominamy również, że w hali sportowej może przebywać ograniczona liczba kibiców. Ograniczenia nie dotyczą osób zaszczepionych, które powinny w razie konieczności okazać się dowodem przyjęcia dwóch dawek szczepionki.
Szczegóły dotyczące rozgrywek znajdziecie tutaj –>www.pzts.pl.

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz