Rawa Mazowiecka jedną z trzech najmilszych miejscowości w Polsce! Zobaczcie video z wielkiego finału akcji…

erawaMiasto
komentarzy

Mimo przegranej był to dzień ogromnego sukcesu Rawy Mazowieckiej. Miasto zostało jedną z trzech najmilszych miejscowości w Polsce. Wczoraj (30.06) odbył się finał akcji „Milka. Moje miasto się przytula”. Bez dwóch zdań, inicjatywa pokazała jak duży potencjał tkwi szczególnie w młodych mieszkańcach Rawy. Przytulanie zalewu, tworzenie piosenek, czy wielka galeria przytuleń – to tylko niektóre inicjatywy, które towarzyszyły tej akcji.

fot. Beata Kozidrak z zespołem Bajm uświetniła niedzielny finał.

Wczoraj całość zabawy podsumowana została specjalnym koncertem, gdzie główną gwiazdą wieczoru była Beata Kozidrak z zespołem Bajm. Artystka kibicowała Rawie Mazowieckiej do samego końca, podkreślając, iż sama sporo dowiedziała się o mieście właśnie poprzez kampanię producenta słodyczy.
– Mnóstwo ludzi Was oglądało, w końcu było to fantastycznie nagłośnione. To wszystko służy temu, żeby promować miasto, mieszkańców tego miasta. To fajnie buduje społeczność i jednoczy ludzi – zaznaczała po ogłoszeniu wyników znana wokalistka.

> Relacje z inicjatyw związanych z akcją Milki znajdziecie na naszych stronach!

Choć rawianie liczyli na zwycięstwo, w tej sytuacji na pewno nie powinni czuć się przegrani. Tak dużej społecznej energii w Rawie nie wykrzesano już dawno.
– Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem niesamowitego zaangażowania mieszkańców Rawy. Przerosło ono nasze najśmielsze oczekiwania. Dzisiaj się nie udało, jednak myślę, że jest to dzień ogromnego sukcesu Rawy. Od miesiąca mówi o Was cała Polska! Ta akcja pokazała, jak wspaniali są mieszkańcy i jak świetnie potrafią się integrować – podsumowywała Agnieszka Kępińska, rzecznik firmy Milka.

Previous Image
Next Image

info heading

info content


Z wyjątkowym sentymentem wszyscy wspominają akcję „przytulania zalewu”, to największy happening związany z ogólnopolskim plebiscytem
– Co piąty mieszkaniec wziął udział w tej akcji. Pokazaliśmy, że rawianie są zdolni do wielkich rzeczy. Jeżeli w przyszłości pojawią się takie wyzwania na pewno stawimy im czoła – zapowiada wiceburmistrz Rawy Mazowieckiej, Wojciech Skoczek.

Przed miastem czas podsumowań i wyciągania wniosków. Tak ogromna akcja była bowiem nie tylko dobrą zabawą, ale i możliwością pozyskania wielu nowych doświadczeń i kontaktów. Urzędnicy będą musieli odpowiedzieć sobie na kilka ważnych pytań. Wśród nich jest to, naszym zdaniem najważniejsze – Co zrobić, by nie zmarnować tak ogromnego potencjału, który tkwi w młodych ludziach?

 

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz