Rawa Mazowiecka przytulała się w plenerze! Nad zalewem wspólnie z Młodzieżową Radą Miasta oraz Głosem Rawy Mazowieckiej i Okolicy tworzyliśmy wielką galerię przytuleń! Sprawdźcie video…

erawaMagazyn
komentarzy

Rawa Mazowiecka po raz kolejny przytulała się w plenerze. Dziś kolejną odsłonę akcji wspierającej plebiscyt na najmilsze miasto w Polsce zorganizowano nad zalewem Tatar. Frekwencja jak i aktywność młodych ludzi zaskoczyła nawet samych organizatorów. Na przytulaniu się nie skończyło, młodzi ludzie naklejali vlepki, malowali twarze i przede wszystkim tańczyli do upadłego.

fot. Wspólne zdjęcie w trakcie wyjątkowej zabawy (A. Kraćkowska)

Swoje „pięć minut” miały także media. W specjalnej kooperacji razem z redakcją Głosu Rawy Mazowieckiej i Okolicy wykonaliśmy setki zdjęć rawskich „przytulaczy”. To pierwszy etap tworzenia wielkiej galerii przytuleń. Zdjęcia niebawem zostaną ułożone w jeden wielki kolaż, a specjalny plebiscyt na najlepsze zdjęcie odbędzie się na facebook’owej stronie Młodzieżowej Rady Miasta.

O szczegółach będziemy informowali na bieżąco, tymczasem mamy dla Was specjalną videorelację z dzisiejszej (15.05), plenerowej zabawy. Oby więcej! Oby częściej! Przypominamy także o głosowaniu, na Rawę Mazowiecką głosy można oddawać na www.fioletowastrona.pl.

 

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz