Rawianie na podium MMA. Jakub Klasztorny i Piotr Czyrka wywalczyli srebro i brąz w Turnieju ELITA

erawaSport
komentarzy

Po świetnych walkach reprezentanci Rawskiego Klubu Karate Kyokushin zajęli drugie i trzecie miejsce turnieju w Skarżysku-Kamiennej. Zawody rozgrywane były systemem pucharowym w kategorii do 75 kg.

Ośmiu wojowników i cztery kluby, a wśród nich zawodnicy z Rawy Mazowieckiej. Tak przedstawiało się wydarzenie, które w minioną sobotę (30.03) odbywało się w Skarżysku-Kamiennej. Wszystkim zaplanowanym walkom przyglądał się sędzia główny Albert Odzimkowski – znakomity wojownik MMA.
– Bardzo mocne walki i wspaniała postawa naszych zawodników. W półfinałach zostały już tylko dwa kluby: SWD Kraków i RKKK. Nasi walczyli mistrzowsko, zajmując miejsca na podium, a zwycięzcą całego turnieju został Dominik Wydra ze Szkoły Walki Drwala Kraków. Jest moc! Brawa i gratulacje za wspaniałą postawę i oczywiście dla trenerów: Marcina Kopczyńskiego i Adriana Bajana, za znakomite przygotowanie – relacjonuje Zbigniew Pacho, wiceprezes Rawskiego Klubu Karate Kyokushin. 

Wydarzeniem gali była także konferencja z udziałem gwiazd sportów walki: Agnieszki Rylik, Tomasza Drwala, Sebastiana Kotwicy, Kamila Wilka, Alberta Odzimkowskiego, Bartłomieja Kopery.

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz