Rawianie, trwa nabór uzupełniający do szkół i przedszkoli. Łącznie są jeszcze 52 wolne miejsca

erawaMiasto
komentarzy

W Rawie Mazowieckiej można składać wnioski w ramach rekrutacji uzupełniającej do przedszkoli oraz oddziałów przedszkolnych dla dzieci 6-letnich w szkołach podstawowych. Rekrutacja uzupełniająca trwa do 10 czerwca.

Rawskie placówki dysponują 44 wolnymi miejscami w przedszkolach oraz 8 w oddziałach przedszkolnych w szkołach podstawowych:
Przedszkole Miejskie nr 1: 4 miejsca (miejsca przeznaczone są wyłącznie dla dzieci z orzeczeniami);
Przedszkole Miejskie nr 2: 16 miejsc;
Przedszkole Miejskie nr 3: 28 miejsc;
Odział „0” w Szkole Podstawowej nr 4: 8 miejsc.

Oferta edukacyjna przedszkoli oraz oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych dostępna jest na stronie Rawskiej Platformy Oświatowej w zakładce kanał kandydata – Aplikacja Nabór do Przedszkoli. Prosimy również o zapoznanie się z oświadczeniami w zakładce „Pliki do pobrania” (właściwe oświadczenia należy złożyć wraz wnioskiem o przyjęcie dziecka do przedszkola lub oddziału przedszkolnego w SP).

Miasto posiada również 22 wolne miejsca w klasach pierwszych szkół podstawowych:
Szkoła Podstawowa nr 1 – 5 miejsc;
Szkoła Podstawowa nr 2 – 3 miejsca;
Szkoła Podstawowa nr 4 – 14 miejsc.

Podobnie jak w przypadku rekrutacji uzupełniającej do przedszkoli i oddziałów „0” rekrutacja uzupełniająca do klas pierwszych trwa do 10.06.2019 r.

W związku z powyższym ratusz zwraca się do Was z prośbą o składanie wniosków elektronicznych za pośrednictwem aplikacji „Nabory” dostępnej na stronie www.vulcan.net.pl (wybór z menu po lewej stronie Nabór – kanał kandydata).

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz