Rawianin rymuje na bicie OSTR’ego. Alan „Sughar” Coker zaprezentował kolejny singiel z nadchodzącego muzycznego projektu…

erawaKultura
komentarzy

Artyści związani z Rawą Mazowiecką radzą sobie coraz lepiej. Najpierw niewątpliwy sukces Kuby „Pereła” Perełkiewicza, który wyprodukował album dla rapera Vienia (Molesta Ewentement). Teraz numer Sughara na bicie Adama Ostrowskiego, bardziej znanego jako O.S.T.R. Utwór jest zapowiedzią kolejnego długogrającego albumu, jaki szykuje Alan Coker. Jak zapowiada artysta, płyta ujrzy światło dzienne jeszcze w tym roku…

fot. Sughar wystąpił w tym roku w Rawie podczas imprezy Rawa Gra Rap V

fot. Sughar wystąpił w tym roku w Rawie podczas imprezy Rawa Gra Rap V

„Reprezentuj” to utwór, który niewątpliwie powinien przypaść do gustu mieszkańcom Rawy Mazowieckiej. Hip-hop’owy numer zawiera sporo nawiązań, które dla mieszkańców miasta są wyjątkowo czytelne i sprawiają, że produkcji słucha się ciekawie. Niebagatelna jest również muzyczna strona utworu, między innymi poprzez fakt kooperacji, która przy okazji premiery singla, ujrzała światło dzienne. Rawski raper nagrał bowiem na podkładzie wyprodukowanym przez O.S.T.R’a.
– Współpraca z Adamem to przypadek, którego bym się w życiu nie spodziewał – krótko kwituje Alan Coker. Duża zasługa w tym Hadesa (raper, członek zespołów HAOS oraz HiFi Banda). I więcej nie ma co się rozwodzić, bo to długa historia – dodaje.

Z utworem niewątpliwie warto się zapoznać, tym bardziej, że bierze on udział w konkursie „Street Levels Jarocin”. Idea plebiscytu jest prosta. Artysta, którego utwór będzie się najbardziej podobał, otrzyma od organizatora możliwość nakręcenia profesjonalnego wideoklipu. Przepustką są zbierane „lajki” a więc interakcje podejmowane na popularnym portalu społecznościowym facebook.com.
– Warto głosować na numer, który się podoba, więc sprawdźcie tyle ile możecie. Zwycięzca dostanie możliwość nakręcenia profesjonalnego klipu, co jest super opcją – zachęca Sughar.

Aby oddać głos na numer rawianina, wystarczy kliknąć „lubię to” pod postem na stronie konkursowej – kliknij tutaj

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz