Rawianka na szklanym ekranie? Marta Kosińska bierze udział w internetowym talent show…

erawaMagazyn
komentarzy

Rawianka Marta Kosińska, chce zostać filmową gwiazdą. Mieszkanka naszego miasta bierze udział w pierwszym internetowym talent show. Konkurs firmowany przez reżyserów: Jerzego Gruzę oraz Mariusza Pujszo ma wyłonić aktorów, którzy zostaną obsadzeni w czterech rolach filmu „Ostatni klaps”. Aby zobaczyć mieszkankę Rawy na szklanym ekranie potrzeba wsparcia. Przejście do kolejnego etapu konkursu zależy od ilości wysłanych sms’ów.

Jak mówi serwisowi eRawa.pl Marta Kosińska, o ogłoszeniu dotyczącym aktorskiego konkursu dowiedziała się przypadkowo. Pomimo braku wiary w swoje siły, organizatorzy wydarzenia, odpowiedzieli na zgłoszenie rawianki. Wraz z odpowiedzią przyszło zaproszenie na warszawski casting. Kiedy otrzymałam zaproszenie, wciąż zastanawiałam się czy na niego iść –relacjonuje Marta. Pomyślałam jednak, że w końcu nie mam nic do stracenia. Tym bardziej, że od czterech miesięcy mieszkam w Warszawie, a samo miejsce castingu miałam pod nosem – dodaje.

Casting zakończył się sukcesem, a Marta pojawiła się na oficjalnej liście uczestników, którzy przeszli do kolejnego etapu zmagań. Teraz tak naprawdę wszystko zależy od głosów internautów. Jak na razie rawianka zajmuje 6-ste miejsce z liczbą grubo ponad 200 oddanych głosów. Aby przejść do kolejnego etapu trzeba jednak znaleźć się w pierwszej konkursowej piątce.

Lubię próbować nowych rzeczy, stawiać przed sobą nowe wyzwania i stąd taki pomysł. Faktem jest jednak, że w tej dziedzinie jestem laikiem, więc nie liczę na zbyt wiele. Byłoby fajnie gdyby się jednak udało – kwituje z nadzieją uczestniczka konkursu.

Jak zagłosować na Martę? Szczegóły można znaleźć na jej konkursowym profilu: http://zostangwiazdafilmowa.pl/uczestnik/607/.

 

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz