Rawscy karatecy z medalami. Choć wiadomość nie zaskakuje – to cieszy

erawaSport
fot. RKKK
komentarzy

Początek listopada udany dla rawskich karateków. W międzynarodowych zawodach wywalczyli kolejne medale. 

Na zawodach w Siedlcach 9 listopada na Turnieju Karate Kyodokyokushin Polish Cup 2019 oraz IBU Martial Arts Gala 2019 Rawski Klub KK reprezentowało dwunastu podopiecznych Marcina Kopczyńskiego i Adriana Bajana.

W turnieju udział wzięło ok. 240 karateków z kraju i z kilkunastu państw z całego świata (Austrii, Białorusi, Francji, Grecji, Iranu, Mauritiusu, Ukrainy, Danii, Rosji Rumunii i z Polski). Organizatorem był  Sensei Jacek Szymański i jego Akademia Sztuk Walki KyodoKyokushin.

Na międzynarodowym turnieju rawscy karatecy zdobyli osiem medali: dwa złote: Maryna Gasińska i Tymon Pryczek, dwa srebrne: Zuzanna Szczepanik i Paweł Krajewski oraz cztery brązowe: Patrycja Dziubałtowska, Katarzyna Pacho, Mateusz Kubryn i Marcel Pietraszek. Tosia Pacho tuż za podium. Gratulacje!

Po karatekach na ring weszli starsi wojownicy, którzy walczyli w formule K1. Jako pierwszy walczył Dawid Grabowski, w której zwyciężył rywal Dawida. Następnie na ring wszedł Janek Malik, który w bardzo udanym pojedynku z z Damianem Kowalewskim z Mrągowa zwyciężył w pięknym stylu.

O pas mistrzowski  WAK-1F walczył Jakub Klasztorny, który mimo bardzo udanej walki został pokonany przez zawodnika z Białorusi Dzmitry Horbacha. Brawa i gratulacje dla zawodników z Rawy i ich trenerów.
Tekst: Zbigniew Pacho

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz