Rawscy karatecy znów na podium. Gratulujemy

erawaSport
komentarzy

Silna reprezentacja RKKK pojawiła się na Ogólnopolskim Turnieju Karate Shinkyokushin „RANDORI CUP” w Radomsku. Zawodnicy z Rawy przyzwyczaili nas, że łatwo nie oddają maty i wracają do domu z medalami na szyi. Tak było i tym razem. Rawianie walczyli wspaniale, zdobywając wszystkie stopnie podium. 

W zmaganiach na radomskich matach wzięło udział ponad 330 zawodników z 28 klubów. Rawski Klub KK, w klasyfikacji generalnej według standardowych przepisów PZK, uplasował się na DRUGIM MIEJSCU w klasyfikacji generalnej na dwadzieścia siedem klubów!

Na szczególne wyróżnienie zasługują nasi medaliści, którzy po pięknych i efektownych bojach stanęli na podium. Nie do zatrzymania w swoich walkach był Paweł Bednarek – najmłodszy fighter, sześć lat, dwadzieścia kilo, a serce i dusza wojowniczego tygrysa.

W starszych kategoriach nie dali szans swoim przeciwnikom: Olek Kopczyński, Filip Mazurkiewicz i Tymon Pryczek oraz w juniorach młodszych – Katarzyna Pacho.

Po pięknych finałach srebrnymi medalami cieszyli się: Julita Kopczyńska, Tosia Pacho, Roksana Worach i Mateusz Kubryn. Zaś brązowe krążki zawisły na piersiach: Irenki Szostek, Antoniny Suskiej, Alana Gieracha i Kuby Grzeszczyszyna.

Pochwała należy się oczywiście wszystkim reprezentantom RKKK za ducha walki. Dla kilku z nich były to pierwsze zawody „na wyjeździe” lub w ogóle pierwsze w życiu!

Previous Image
Next Image

info heading

info contentZłote medale
Paweł Bednarek
Aleksander Kopczyński
Filip Mazurkiewicz
Tymon Pryczek (sekcja Tomaszów Maz.)
Katarzyna Pacho
Srebrne medale
Julita Kopczyńska
Roksana Worach (sekcja Tomaszów Maz.)
Antonina Pacho
Mateusz Kubryn (sekcja Tomaszów Maz.)
Brązowe medale
Irena Szostek
Antonina Suska (sekcja Tomaszów Maz.)
Alan Gierach
Jakub Grzeszczyszyn (sekcja Tomaszów Maz.)

Ponadto klub godnie reprezentowali: Adam Stańczak, Borys Stańczak, Laura Kucharska, Antonina Guzek, Antoni Cichawa, Szymon Ciesielski, Zuzanna Szczepanik, Marcel Pietraszek, Szymon Ładziński, Gabriel Stańczak, Piotr Bednarek, Wiktor Królik, Damian Gierach, Julia Męcina, Wiktor Galiński, Paweł Krajewski, Maja Kucharska. Trenerem naszych zawodników jest Marcin Kopczyński.
Źródło i foto: RKKK

 

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz