Rawscy mundurowi ze „Szlachetną Paczką”. Bo radość daje również obdarowywanie

erawaPowiat
komentarzy

Za nami weekend cudów. W tym roku po raz kolejny policjanci z rawskiej komendy powiatowej i komisariatu w Białej Rawskiej, pracownicy cywilni oraz strażacy z komendy w Rawie Mazowieckiej włączyli się w przygotowanie świątecznej paczki.

Nadchodzące Święta Bożego Narodzenie to szczególny, pełen radości czas. By tę radość sprawić potrzebującym, wzorem lat ubiegłych, została przygotowana „mundurowa szlachetna paczka”.

Rodzinie przekazali ją przedstawiciele rawskich służb mundurowych. Zbiórkę na rzecz rodziny zorganizowali policjanci oraz pracownicy cywilni rawskiej komendy i komisariatu w Białej Rawskiej oraz strażacy z Rawy Mazowieckiej, wraz ze swoimi rodzinami i znajomymi.
– Jeden z parlamentarzystów spełnił marzenie niepełnosprawnej Basi i podarował jej tablet. Do akcji włączyli się również właściciele jednego z marketów, którzy wspierają nas w czasie akcji charytatywnych. Zebrana kwota pozwoliła na zakup wielu podstawowych artykułów – relacjonuje mł. asp. Małgorzata Lewandowska z KPP w Rawie Mazowieckiej. 

Każdy z członków obdarowanej rodziny otrzymał również prezent, który znajdzie się pod choinką, tak żeby radość trwała także w święta.
– Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do powstania tegorocznej „mundurowej szlachetnej paczki” i sprawili rodzinie ogromną radość. Rawscy mundurowi już zadeklarowali swój udział w przyszłorocznej edycji „Szlachetnej Paczki” – dodaje mł. asp. Lewandowska. 

Źródło: KPP Rawa Mazowiecka

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz