Rawscy zawodnicy zadebiutowali na zawodowym ringu MMA. Obydwa starcia okazały się zwycięskie

erawaSport
fot. Grzegorz Adamek 
komentarzy

Dwóch rawskich zawodników zadebiutowało podczas gali zawodowej TFL 12, która w miniony weekend (18.11) odbyła się w Radomiu. Spotkania w ringu MMA stały się udanym początkiem i podwójną wygraną. 

Adrian Bartosiński i Krystian Krawczyk stanęli na zawodowym ringu MMA. TFL -Thunderstrike Fight League to piąta co do wielkości organizacja, która tworzy gale MMA w Polsce. Tym większy zaszczyt i sukces naszych wojowników. Krystian wystartował w kategorii – 66 kg zaś Adrian – 84 kg. Przeciwnikami naszych fighterów byli zawodnicy z Radomia.

Krystian Krawczyk skrzyżował rękawice z Sławomirem Kołtunowiczem i po znakomitych trzech rundach, zwyciężył jednogłośną decyzją sędziów. Adrian Bartosiński walczył  natomiast z Michałem Pachem i również po trzyrundowym efektownym boju uniósł ręce w geście triumfu.

Postawa i przygotowanie obu fighterów nie umknęła organizatorom i obserwatorom gali. Wszyscy zgodnie podkreślali, że przed nimi boje o najwyższe laury. Raz jeszcze gratulacje dla Adrian oraz Krystiana i oczywiście dla ich trenerów: Marcina Kopczyńskiego, Adriana Bajana i Huberta Wójcika. Nie pozostaje nic innego jak życzyć naszym super-wojownikom wytrwałości w treningach, a także dalszych sukcesów na zawodowych ringach, które doprowadzą ich do oktagonu UFC!!!
– Dziękujemy za pomoc w przygotowaniach naszym przyjaciołom z Aqua Fit & Gym, trenerowi personalnemu Sebastianowi Duszyńskiemu ale przede wszystkim Hubertowi Wójcikowi z MMA Fight Club Nowe Miasto, który również prowadził Krystiana i to od Jego zaangażowania się zaczęło, dziękujemy również organizatorom TFL za zaproszenie i gratulujemy znakomitej gali, WIELKIE OSU!!! – mówi  Zbigniew Pacho, wiceprezes Rawskiego Klubu Karate Kyokushin.

Previous Image
Next Image

info heading

info contentfot. Grzegorz Adamek 

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz