Rawska drużyna na piątym miejscu w Polsce. UKS Sójcze Rawa Mazowiecka zajęło wysoką pozycję na Klubowych Mistrzostwach Polski Minisiatkówki KINDER+SPORT…

Historyczny Sukces UKS Sójcze Rawa Mazowiecka na Klubowych Mistrzostwach Polski Minisiatkówki KINDER+SPORT. Drużyna zdobyła piąte miejsce w Polsce, a awans do mistrzostw zdobyła wraz z brązowym medalem w  finale wojewódzkim w kategorii trójek.

Turniej Kinder Sport 2015 odbywał się w Krakowie w dniach 2-5 lipca a startowało w nim w każdej kategorii wiekowej (dwójki, trójki i czwórki) po 48 zespołów, czyli 3 medalistów z każdego województwa w kraju.

KINDER+SPORT w Krakowie był bardzo emocjonujący, zwłaszcza dla rawskiej drużyny, która podczas zawodów odnotowała wzloty i upadki. Finalnie UKS Sójcze Rawa Mazowiecka walkę zakończyła na piątej pozycji.