Rawska Kraina Łagodności tym razem w jazzowej odsłonie. Na wydarzenie zapraszamy już w najbliższą sobotę (7.01)…

erawaKultura
facebook.com/adam.zgrajka
komentarzy

Kolejna odsłona Rawskiej Krainy Łagodności już w najbliższą sobotę (7.01) o godzinie 18:00. W dworku przy ul. Miłej w Rawie Mazowieckiej tym razem będzie można posmakować jazzu. 

kraina-lagodnosciPodczas pierwszego spotkania w ramach Rawskiej Krainy Łagodności można było posłuchać piosenki studenckiej i turystycznej, teraz przyszedł czas na podróż w zupełnie innym kierunku. Przed rawianami zagra jazzowe Trio. Podczas sobotniego koncertu w dworku przy ulicy Miłej 4 wystąpią niesamowici muzycy: Adam Zgrajka, Szymon Szyszka i Wojciech Stanisz. 

Dwa słowa o artystach:
Adam Zgrajka – jest doświadczonym perkusistą, absolwentem Akademii Muzycznej w Bydgoszczy i pasjonatem bębnów. Gra w wielu zespołach o różnorodnej stylistyce: pop, rock, blues, jazz i inne.
Szymon Szyszka – muzyk instrumentalista – pianista. W roku 2015 ukończył z wyróżnieniem ZSM im. Krzysztofa Komedy – Trzcińskiego w Ostrowie Wielkopolskim w klasie fortepianu Iwony Nowosad.
Wojciech Stanisz – basista, student drugiego roku akademii muzycznej im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi.

Ponadto tego wieczoru będzie można wysłuchać historii samego dworku. O losach willi opowiadać będzie jej właściciel dr Andrzej Soszka. Historia zacznie się od momentu powstania domu przed I wojną światową do czasów obecnych.

Wisienką na torcie tego styczniowego spotkania będzie wystawa fotografii Dariusza Ludwickiego, który zabierze nas w podróż poprzez „Kolory nocy”, jak nazwał swoją wystawę.

Spotkanie organizuje Stowarzyszenie „Topory”, Nieformalne Stowarzyszenie Artystów i Twórców Rawskich oraz Fundacja „Fideo”.

Bilety wstępu w cenie 15 zł.

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz