Rawska Kraina Łagodności wejdzie na stałe do kalendarza imprez kulturalnych. W minioną sobotę odbyła się pierwsza odsłona tego wydarzenia…

erawaKultura
komentarzy

W sobotni wieczór (29.10) w Fundacji „Fideo” w Rawie Mazowieckiej odbył się koncert zespołu Caryna oraz wystawa prac i prezentacja twórczości literackiej Dariusza Dudy. Pozytywny odbiór wydarzenia zamienia „Rawską Krainę Łagodności” w cykl imprez. 

topory1Ostatnie z kulturalnych wydarzeń w Rawie Mazowieckiej z pewnością można zaliczyć do udanych. Zgromadzona publiczność miała okazję wysłuchać koncertu duetu stworzonego przez Łukasza Nowaka i Adama Marańdy oraz wziąć udział w debiutanckim występie Dariusza Dudy, który zaprezentował swoją twórczość literacką i plastyczną.

Wydarzenie spotkało się z dużym zainteresowaniem rawian, którzy szczególną uwagę zwrócili na klimat miejsca i ciepłą atmosferę. 
– Rawska Kraina Łagodności na Miłej będzie cykliczna, mniej więcej co dwa miesiące będziemy proponować bardzo różną muzykę: blues, jazz, piosenkę autorską, turystyczną, poezję śpiewaną i wiele innych – mówi Małgorzata Iwańska z „Toporów”.

Organizatorami wydarzenia było stowarzyszenie „Topory” oraz Nieformalne Stowarzyszenie Artystów i Twórców Rawskich wraz z Fundacją „Fideo”. 

fot. Dariusz Ludwicki

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz