Rawska policja z apelem do mieszkańców miasta i okolicy. Mundurowi poszukują świadków śmiertelnego potrącenia, do którego doszło 10 kwietnia przy pl. Piłsudskiego w Rawie Mazowieckiej…

erawaMiasto
komentarzy

Powraca temat tragicznego wypadku, do jakiego doszło 10 kwietnia przy Placu Piłsudskiego w Rawie Mazowieckiej. Rawska policja prosi o pomoc w tej sprawie. Mundurowi poszukują wszystkich świadków oraz osób, które mogły widzieć zdarzenie, bądź wiedzą coś na jego temat. Funkcjonariusze proszą o kontakt z lokalną komendą.

Chodzi oczywiście o wypadek, do którego doszło w miniony piątek, około godziny 20:00 w okolicy wylotu ulicy Wyszyńskiego w Pl. Piłsudskiego w Rawie. Tam, przechodzącego przez jezdnię mężczyznę potrącił osobowy Volkswagen Golf. Mimo udzielonej pomocy medycznej, poszkodowany 34-latek zmarł. (Więcej na temat wypadku pisaliśmy tutaj)

Funkcjonariusze pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności zdarzenia, dlatego też proszą o pomoc wszystkich świadków potrącenia. Osoby, które mogą przekazać informacje na temat tego wypadku proszone są o kontakt z mł. asp. Arturem Pijanką z Komendy Powiatowej Policji w Rawie Mazowieckiej pod numerem telefonu: 46 814 81 38 lub 814 81 00 bądź 814 81 03.

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz