Rawską sceną zawładnął rap. To już 10 edycja, na której tym razem wystąpił Gedz i Włodi.

erawaKultura
komentarzy

Tradycyjnie od 10 lat na zakończenie wakacji w Rawie Mazowieckiej rozbrzmiał rap. Już teraz są pomysły na kolejne odsłony wydarzenia. 

Rawa Gra Rap – to tytuł imprezy, która wpisała się w kulturalną część wakacyjnego harmonogramu wydarzeń w mieście. I choć wydarzenie, ze względu na kontrowersyjny jeżyk, nie każdemu się podoba, również i w tym roku przyciągnęło swoich zwolenników w okolice Zalewu Tatar. 
– W tym roku było zdecydowanie lepiej. Jestem zadowolony również z frekwencji, sporo osób, zwłaszcza gdy zrobiło się ciemno, pojawiło się pod sceną – mówił po wydarzeniu Dariusz Misztal burmistrz Rawy Mazowieckiej. 

Podczas tegorocznej, jubileuszowej odsłony na scenie pojawił się GEDZ i WŁODI, których supportowali: GRUPPO TREDICI oraz GANJAZI. Mamy nadzieję, że 10-ta odsłona tego wydarzenia nie będzie ostatnią.
– Jest pomysł na kolejną edycję, są już nawet wstępne rozmowy z zespołami, teraz tylko czekam na zielone światło i informację o budżecie – mówi Przemek JKS Janecki, koordynator wydarzenia. 

Więcej zdjęć z imprezy możecie zobaczyć tutaj. 

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz