Rawski folder doceniony w ogólnopolskim konkursie. Zobacz jaki materiał promocyjny Rawy Mazowieckiej zyskał tytuł „Róży Regionów 2015”

erawaMagazyn
komentarzy

Konkurs „Róża Regionów”, organizowany przez dwutygodnik branży turystycznej, ma za zadanie zwrócić uwagę na jakość promocji naszego kraju. Jedno z konkursowych wyróżnień trafiło w tym roku właśnie do Rawy Mazowieckiej. Nagrodę miasto otrzymało za folder, który został oceniony jako jeden z najlepszych materiałów promocyjnych.

Eksperci zasiadający w jury konkursu „Róża Regionów” bardzo wysoko ocenili folder przygotowany przez Rawę Mazowiecką. Wyróżnienia otrzymywały bowiem wyłącznie miasta, regiony, których materiały promocyjne były estetyczne, dobrze zorganizowane i skuteczne.
– Jest to naprawdę miły akcent podsumowujący całą naszą działalność, a także potwierdzenie, że z taką publikacją idziemy w dobrym kierunku. Cały czas się uczymy, staramy nadążać za trendami, monitorujemy zmiany i na pewno będziemy się rozwijać – mówi Bożena Sukiennik z Urzędu Miasta w Rawie Mazowieckiej.

Ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród miało miejsce 15 października, w trakcie targów Tour Salon na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.
Poniżej prezentujemy folder oceniany przez kapitułę konkursową:

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz