Rawski Klub Karate Kyokushin wygrywa ogólnopolski turniej. Młodzi zawodnicy zdobyli drużynowe zwycięstwo…

Lokalny Klub Karate Kyokushin po raz drugi zorganizował wczoraj (15.06) w Rawie ogólnopolski turniej tej sztuki walki. W zawodach udział wzięły 4 kluby, które przygotowały do walki swoich karateków. Finalnie całe spotkanie wygrał rawski klub, zdobywając aż 35 medali.

II Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin w Rawie Mazowieckiej cieszył się dużym zainteresowaniem. Po siedmiu latach przerwy, w Hali Milenium spotkali się młodzi karatecy ze Skierniewic, Kielc, Tomaszowa, Sochaczewa i oczywiście ci trenujący w rawskim klubie. W trakcie zawodów rozegranych w dwóch kategoriach: kata i kumite, podziwiać można było młodych sportowców, którzy wykazali się dużym zaangażowaniem i mimo młodego wieku, wysokimi umiejętnościami technicznymi. To właśnie one były najważniejsze podczas minutowych starć.

Cały turniej, drużynowo zwyciężył klub gospodarzy, czyli Rawski Klub Karate Kyokushin, który zdobył aż 35 medali, na drugim miejscu uplasował się klub skierniewicki, a na trzecim kielecki. W indywidualnej ocenie, zwycięzcą spotkania okazał się być zawodnik z Sochaczewskiego Klubu Karate Kyokushin, Bartłomiej Kozłowski.