Rawski Rodzinny Rajd Rowerowy już w sobotę (26.08). To XXIII odsłona wydarzenia

erawaSport
komentarzy

27 kilometrów liczyć będzie trasa tegorocznego rajdu rowerowego. Do zabawy zapraszamy całe rodziny. 

Już 26 sierpnia (sobota), w godzinach 10:00 – 15:00, odbędzie się XXIII Rawski Rodzinny Rajd Rowerowy. To idealna okazja, by spędzić aktywnie czas z rodziną i przyjaciółmi, odkrywając piękne zakątki naszej okolicy.

Start i zakończenie rajdu – Teren przy hali sportowej OSiR Tatar. Zapisy przyjmowane są na przystani nad zalewem oraz w hali sportowej Milenium przy ul. K. Wielkiego 28 w godz. 10.00 – 18.00 oraz w dniu 26 sierpnia w biurze rajdu, które będzie usytuowane przy hali sportowej, w godz. 8.30 – 9.30. Jak zwykle na uczestników czekają atrakcyjne nagrody, pamiątkowe koszulki. 

Trasa tegorocznego rajdu wynosi 27 km i przebiega przez następujące miejscowości: Rawa Mazowiecka, Chrusty, Byliny Stare, Dziurdzioły, Małgorzatów, Podkonice, Chociwek (przerwa na odpoczynek), Podlas, Osiedle Pisarzy Polskich i wjazd na metę ul. Tatar od strony pływalni Aquarium.

W tym roku rowerzyści będą poruszać się głównie drogami asfaltowymi. Tylko za miejscowością Małgorzatów znajduje się kilometrowy odcinek drogi gruntowej. Na trasie znajduje się kilka podjazdów, które jednak nie powinny sprawić kłopotów uczestnikom. Trasa tegorocznego rajdu ma być przyjemna i każdy rowerzysta powinien ją pokonać bez większych trudności.

Druki oświadczeń, regulamin i mapkę z trasą rajdu znajdziecie —> tutaj.

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz