Rawski Rodzinny Rajd Rowerowy w Rawie Mazowieckiej już po raz 19. Na sportowe zakończenie wakacji zapraszamy w sobotę (31.08)

erawaSport
komentarzy

Tradycyjnie w ostatnią sobotę wakacji zapraszamy do Rawy Mazowieckiej na wielopokoleniowe, sportowe wydarzenie – Rawski Rodzinny Rajd Rowerowy. Na uczestników w tym roku czeka ok. 30-kilometrowa malownicza trasa. 

Choć wizja końca lata zbliża się nieubłaganie w mieście nie powiedziano jeszcze ostatniego słowa. Dlatego też zapraszamy Was do udziału w Rodzinnym Rajdzie Rowerowym, który wyruszy już po raz 19. Wydarzenie to co roku zamyka kalendarz wakacyjnych atrakcji i stawia nie tylko na aktywne, ale przede wszystkim wspólne spędzenie czasu. Z racji różnorodnego wieku uczestników przed nami jak zawsze w miarę łatwa trasa, aby każdy mógł ją pokonać. 

Cykliści wystartują z terenu przylegającego do hali sportowej OSiR Tatar o godzinie 10:00. Trasa w bieżącym roku biegnie przez następujące miejscowości: Chrusty, Zarzecze, Dziurdzioły, Radwanka, Wolica, Budki Łochowskie, Łochów, Stare Byliny, Kaliszki i Boguszyce. Z Boguszyc dojazd do Rawy Mazowieckiej, przejazd ścieżką rowerową dookoła zalewu Tatar na metę przy hali OSiR.
W tym roku trasa przebiega w znacznej większości drogami o nawierzchni asfaltowej. Tylko przed miejscowością Kaliszki znajduje się piaszczysty, około 200 m odcinek, przez który najprawdopodobniej trzeba będzie przeprowadzić rowery. Uczestnicy będą musieli zmierzyć się  również z kilkoma podjazdami wymagającymi nieco więcej wysiłku dlatego też zalecamy przynajmniej minimalne przygotowanie do sobotniej imprezy. Długość trasy to około 30 km.

Chętni do udziału w wydarzeniu już teraz mogą się zapisywać w wyznaczonych miejscach: na przystani nad zalewem Tatar (tel. 46 814 24 56) oraz w hali sportowej Milenium przy ul. K. Wielkiego 28 w godz. 10.00 – 18.00, (tel. 46 814 24 04) do 30 sierpnia oraz w dniu 31 sierpnia w biurze rajdu na placu przy hali sportowej OSiR od godz. 8:30 do godz. 9:30. Przy zapisach wymagany jest nr PESEL. Uczestników rajdu czekają atrakcyjne nagrody, pamiątkowe koszulki i ciepły posiłek na zakończenie imprezy.

Więcej na temat imprezy dowiecie się z materiału wideo oraz z informacji na stronie miasta – www.rawamazowiecka.pl.

 

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz