Rawskie morsy zapraszają na otwarcie nowego sezonu. Oficjalne wejście do zimnej wody już w najbliższą sobotę

erawaMagazyn
komentarzy

Nowy sezon morsowania w Rawie Mazowieckiej nie może rozpocząć się bez imprezy nad zimną wodą. Tegoroczne otwarcie zaplanowano na sobotnie przedpołudnie. Nie będzie to jednak tylko zanurzenie się w zbiorniku, wydarzeniu towarzyszyć będą inne atrakcje. 

Rawskie morsy z zimnej wody mają naprawdę ogromną radość i chcą się nią podzielić właśnie w najbliższą sobotę (11.11) o godzinie 11:11. Właśnie tego dnia na plaży przy kąpielisku Zalewu Tatar wszyscy zgromadzeni będą mogli rozgrzać się przy rytmach Zumby, którą poprowadzi Monika Iwańska z „Toporów”. Dopiero po takiej rozgrzewce w zbiorniku zanurzy się około 30 osób. 
– Nie będziemy morsować tylko w swoim towarzystwie, tego dnia będziemy gościć w Rawie mieszkańców Tomaszowa, Grójca, czy Nowego Miasta – mówi Włodzimierz Oczakowski, współorganizator wydarzenia. 

Po kąpieli miłośnicy takich atrakcji przeniosą się do Okrąglaka, gdzie przy ciepłym posiłku będzie można pograć z „Toporami”. Wszystkich zainteresowanych odsyłamy na Facebooka, gdzie morsy utworzyły specjalne wydarzenie. 

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz