Rawskie Towarzystwo Tenisa Ziemnego zaprasza na majówkę z rakietą w ręku…

erawaSport
komentarzy

Długi majowy weekend w Rawie Mazowieckiej może być spędzony naprawdę aktywnie. Z kolejną propozycją na najbliższe dni wychodzi Rawskie Towarzystwo Tenisa Ziemnego. Przez cały weekend, do niedzieli włącznie (4.05) na kortach przy Zalewie Tatar będzie można skorzystać z darmowych lekcji tenisa.

fot. W bezpłatnych zajęciach z trenerem może wziąć udział każdy miłośnik ruchu.

fot. W bezpłatnych zajęciach z trenerem może wziąć udział każdy miłośnik ruchu.

Skorzystanie z darmowego szkolenia to doskonała okazja do tego, by przekonać się, iż ta dyscyplina sportu nie jest aktywnością tylko dla wybranych. Trenerzy związani z Rawskim Towarzystwem Tenisa Ziemnego skupią się na przekazaniu podstawowych informacji związanych z techniką gry. To bardzo ważne szczególnie dla tych mieszkańców miasta, którzy wcześniej nie mieli możliwości sprawdzenia swoich umiejętności na korcie.
– Chcemy zachęcać do aktywności i samej gry w tenisa. Przez godzinę zajęć będzie można pograć, jeżeli ktoś już potrafi, albo zacząć się uczyć podstaw, chociażby tego jak poprawnie trzymać rakietę – mówi Bartosz Kruszona z Rawskiego Towarzystwa Tenisa Ziemnego.

Aby w majowy weekend skorzystać z tej propozycji wystarczy telefonicznie, pod numerem 696816340, umówić się na spotkanie z trenerem. Godzina zajęć zostanie wyznaczona w zależności od obłożenia kortów, które w słoneczne dni są czynne od świtu do zmierzchu. Lekcje organizowane przez stowarzyszenie są bezpłatne, uczestnik musi jedynie pokryć koszt wynajęcia kortu (20zł/h).

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz