Rawskie Warsztaty Terapii Zajęciowej otrzymają dziś 7 tysięcy złotych na dofinansowanie turnusu rehabilitacyjnego dla kilkudziesięciu wychowanków i ich opiekunów.

erawaMiasto
fot. logo Fundacji Muszkieterów.
komentarzy

Pieniądze dla placówki zebrała Fundacja Muszkieterów, która dziś (29.01) oprócz uroczystego wręczenia czeków, zorganizowała dla najmłodszych świąteczne przedstawienie „Zimowa Układanka” prezentowane przez Teatr Wariaté.

Spotkanie, podczas którego Warsztaty Terapii Zajęciowej otrzymają pieniądze, rozpocznie się dziś o godzinie 12:00 w Przedszkolu Nr 3 „Bajkowy Zakątek”. Finansowe wsparcie, to nie jedyna atrakcja czekająca na podopiecznych WTZ i przedszkolaków. Organizatorzy zaplanowali również przedstawienie interakcyjne „Zimowa Układanka”, w którym zebrani będą mogli wziąć udział. Oprócz spektaklu przygotowanego przez Teatr Wariaté, najmłodsi otrzymają drobne upominki i słodycze.

Już po raz dwunasty Fundacja Muszkieterów organizuje kampanię „Konwój Muszkieterów”. Jej założeniem jest wsparcie najbardziej potrzebujących ośrodków pomocy społecznej oraz placówek opiekuńczo-wychowawczych. Tegoroczna akcja rozpoczęła się 6 grudnia 2012 r. i potrwa do 31 stycznia br. W ramach inicjatywy, Muszkieterowie przekażą pomoc finansową 260 placówkom w całej Polsce.

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz