Ręcznik nad zalewem Tatar potrzebny również zimą…

erawaMiasto
komentarzy

Rawska siłownia w plenerze ma być dostępna dla amatorów sportu przez cały rok. Na zimę urządzenia nie będą zabezpieczane przed wpływem pogody. Jak się okazuje pomimo ujemnych temperatur miłośników ćwiczenia pod chmurką nie brakuje. Pytanie tylko czy sprzęt przetrwa bez szwanku trudny pogodowo czas.

Dziś, aby poćwiczyć nad zalewem trzeba się odpowiednio przygotować. I nie chodzi tylko o zapas sił potrzebnych do treningu. Na plenerowej siłowni, przydaje się także ręcznik, by wytrzeć mokry sprzęt. Na taki pomysł wpadł jeden z mieszkańców Rawy, który pomimo chłodniejszej aury aktywnie spędza czas.

Jak informuje dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rawie Mazowieckiej, sprzęt na zimę nie będzie specjalnie zabezpieczany. Jest to siłownia zewnętrzna, wyposażona w sprzęt do całorocznego użytku. Po zimie przekonamy się, czy faktycznie urządzenia są odporne – mówi dyrektor Tadeusz Kotusiński.

Gdyby zima okazała się zbyt sroga dla plenerowego sprzętu, na wiosnę będzie można skorzystać z gwarancji, którą urządzenia są objęte. Urządzenia kosztowały 120 tysięcy złotych. W Rawie ich instalacją zajęła się firma Herkules z Chrzanowa.

Previous Image
Next Image

info heading

info content


Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz