Remis w tym przypadku może cieszyć. RKS Mazovia na własnym boisku zremisowała 0:0 z drużyną Zjednoczonych Stryków…

erawaSport
komentarzy

0:0 – takim wynikiem zakończył się mecz drużyny RKS Mazovia ze Zjednoczonymi Stryków. Spotkanie rozegrane na rawskim boisku odbyło się w ramach 22. kolejki rozgrywek Łódzkiej IV ligi. Choć gole w tym meczu nie padły, kibice mogą być usatysfakcjonowani. Jeden punkt zarobiony w meczu z drużyną plasującą się w górze tabeli na pewno może cieszyć.

Rawscy zawodnicy do tego spotkania podchodzili z najlepszymi sparingowymi doświadczeniami. Mecz rozegrany w ramach spotkań towarzyskich przed rundą wiosenną, dla rawskich zawodników, zakończył się sromotną porażką. Nic więc dziwnego, że remis w ligowym podejściu może cieszyć.
– Na pewno był to trudny przeciwnik, z którym przed rundą wiosenną rozegraliśmy sparing i przegraliśmy 5 do 0. W tym przypadku udało nam się zremisować. Remis jest wynikiem jak najbardziej sprawiedliwym – podsumowuje Robert Wilk, trener drużyny RKS Mazovia (pomeczowy komentarz w naszym materiale wideo).

Kolejny mecz zespół z Rawy zagra na wyjeździe. Tym razem będzie to spotkanie w Skierniewicach, z tamtejszą drużyną Widoku Skierniewice. Odbędzie się ono na stadionie przy ulicy Pomologicznej o godzinie 16:00.

Previous Image
Next Image

info heading

info content


Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz