Rodzinny piknik już po raz dziewiąty. Do cielądzkiego parku licznie zawitali mieszkańcy powiatu rawskiego…

erawaKultura
komentarzy

Imprezy plenerowe w Cielądzu chyba nigdy nie znudzą się mieszkańcom powiatu rawskiego. W minioną niedzielę (14.08) słoneczna pogoda przyciągnęła do parku całe rodziny. 

To był już IX Rodzinny Piknik w Cielądzu i już teraz wiadomo, że ta formuła wydarzenia jeszcze się nie wyczerpała. Licznie przybyli mieszkańcy chętnie korzystali ze wszystkich przygotowanych atrakcji. A tych, jak co roku, nie brakowało. Tradycyjnego placu zabaw, malowania twarzy, ogromnych baniek mydlanych, a także zabaw z animatorami, którzy na scenie dawali z siebie wszystko, nie mogło ominąć obojętnie żadne dziecko.

Podczas pikniku nie zabrakło również punktów skierowanych do starszej publiczności, ta chętnie zaglądała do kącika foto, a także oglądała muzyczną część programu. Na plenerowej scenie wystąpiły lokalne zespoły ludowe, a na zakończenie imprezy zagrała gwiazda wieczoru, zespół Voyager. W rolę konferansjera jak zawsze wcielił się wójt Cielądza Paweł Królak.

Wydarzeniu towarzyszyła również rekonstrukcja walk w obronie Driel, będąca elementem pikniku militarnego (więcej o nim pisaliśmy tutaj). 

Previous Image
Next Image

info heading

info contentWięcej zdjęć z pikniku rodzinnego do zobaczenia na naszym profilu facebookowym. 

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz