Rozbieżne zdania na temat parkowania pojazdów przyczyną poważnej bójki. Do zdarzenia doszło na parkingu przy ulicy Białej…

erawaMiasto
komentarzy

Parkingowa sprzeczka zakończyła się poważną bójką. Do zdarzenia doszło na parkingu przy ulicy Białej w Rawie Mazowieckiej. Dwóch kierujących w ten sposób postanowiło wyjaśnić sobie, kto jest lepszym kierowcą. Sprawa teraz zakończy się w sądzie, za uszkodzenie ciała jednemu z mężczyzn grozi nawet do 2 lat pozbawienia wolności. 

Do zdarzenia doszło w czwartkowe (16:30) popołudnie na parkingu przy ulicy Białej w Rawie Mazowieckiej. O zaistniałej sytuacji mundurowych powiadomił 25-letni rawianin, który zgłaszał pobicie. Jak dowiedzieli się policjanci, w sprzeczce oprócz 25-latka, który tego dnia poruszał się motorowerem, udział brał 47-letni mieszkaniec powiatu rawskiego kierujący Volkswagenem Golfem.

Przyczyną parkingowej awantury były rozbieżne poglądy na temat kierowania i sposobu parkowania pojazdów. Od słów oponenci przeszli jednak do czynów. W trakcie szarpaniny motorowerzysta za pomocą kasku rozciął łuk brwiowy właścicielowi golfa, ten natomiast miłośnikowi jednośladów podbił oko.

Sprawa nie zakończy się teraz na kilku siniakach, gdyż za takie uszkodzenie ciała grozi sprawcy kara nawet do 2 lat pozbawienia wolności.

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz