Aktualizacja: Uroczystości pogrzebowe dobiegły końca. Centrum miasta przejezdne, spory ruch w okolicach ulicy Tomaszowskiej oraz ulic przyległych do cmentarza…

erawaBez kategorii
komentarzy

Na czas pogrzebu Księdza prałata Mieczysława Iwanickiego zostało zamknięte centrum miasta. Samochody kierowane są objazdami, które również są zakorkowane. Kierowcy jeszcze przez kilka godzin muszą liczyć się z dużymi utrudnieniami przy poruszaniu się drogami Rawy Mazowieckiej.

Na mszy pogrzebowej Księdza prałata Mieczysława Iwanickiego zebrało się bardzo dużo ludzi, którzy chcą go pożegnać. Również dlatego, podczas ostatnich godzin uroczystości, trzeba liczyć się z utrudnieniami na drogach w Rawie. W chwili obecnej zamknięte jest centrum miasta, od skrzyżowania ulicy Krakowskiej z ulicą Warszawską aż do placu Wolności. Ruch kierowany jest ulicą Mickiewicza, która jest zakorkowana. Także ulica Krakowska do ronda i samo rondo jest mocno przeciążone.

Utrudnień należy spodziewać się również przy miejskim cmentarzu, gdzie złożone będzie ciało Księdza Iwanickiego. Zmiana organizacji ruchu w Rawie potrwa jeszcze przez najbliższe kilka godzin.

Aktualizacja (godz. 13:15): Centrum miasta jest już przejezdne, kierowcy mogą spodziewać się natężonego ruchu w okolicach cmentarza, ulicy Solidarności oraz ulicy Cmentarnej. W tej części miasta mogą również nadal pojawiać się problemy z parkowaniem aut.

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz