Rozrywka przez duże R. Na mapie powiatu rawskiego pojawił się BOWLING PUB MBM – sprawdźcie koniecznie

erawaSport
      Artykuł sponsorowany
komentarzy

Kręgle, bilard, piłkarzyki, cymbergaj, do tego dobre jedzenie, muzyka i przemiła atmosfera. Wszystko to znajdziecie w nowootwartym pubie tuż obok Rawy Mazowieckiej. 

BOWLING PUB MBM, bo o nim tu mowa – to nowy punkt w powiecie rawskim, którego nie można przeoczyć. Pod jednym adresem znajdziecie wszystko, aby miło spędzić popołudnie w gronie znajomych i rodziny. 

W przestronnym lokalu możecie pograć aż na 4 torach w kręgle, są tu również 2 stoły bilardowe, piłkarzyki oraz cymbergaj. 
— Dysponujemy 4 torami do gry w kręgle, na jeden tor może wejść maksymalnie 6 osób, a jeśli goście będą chcieli zagrać w lotki, chińczyka lub puzzle to we 4 osoby – mówi Monika Borowiec, właścicielka BOWLING PUB MBM. 

Oprócz świetnej atmosfery i dobrej muzyki, specjalnie na Was czeka tu między innymi pizza, krążki cebulowe, pancakes, kawa, słodkie przekąski, napoje i wiele innych. 

W BOWLING PUB MBM spędzicie nie tylko miłe popołudnie, możecie tu zorganizować dowolny event, spotkanie firmowe, czy urodziny. To miejsce jest także doskonałym punktem do odwiedzenia przez szkoły, które są także mile widziane. A już niebawem, gdy tylko mocniej zaświeci słońce, na zewnątrz znajdziecie ogródek.

Godziny otwarcia BOWLING PUB MBM:
– Wtorek: dzień pod rezerwacje
– Środa 16.00-22.00
– Czwartek 16.00-22.00
– Piątek 15.00-24.00
– Sobota 14.00-24.00
– Niedziela 12.00-22.00

BOWLING PUB MBM znajdziecie praktycznie w Rawie Mazowieckiej, pod mylącym adresem Pukinin, ul. Młynarska 2. Jednak jadąc od Rawy Mazowieckiej nie wyjeżdżacie poza jej granice, spójrzcie w prawo, a napewno traficie pod wskazany adres. 

Dużym udogodnieniem dla gości jest także możliwość rezerwacji torów do gry w kręgle oraz stołów bilardowych przez stronę internetową —> online zrobicie to tutaj. 

Możecie także zadzwonić i dokonać rezerwacji telefonicznie: 607 613 680. A że lokal dopiero rozpoczyna podbijać powiat rawski, o wszystkich nowościach dowiecie się z mediów społecznościowych BOWLING PUB MBM. Bądźcie na bierząco, bo warto. 

Previous Image
Next Image

info heading

info content


 

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz