„Rubinowe gody” w rawskim MDKu. Wygraj bilety na komedię teatralną

erawaKultura
fot. kedziora-teatr.pl
komentarzy

Tęskniliście za spektaklami teatralnymi w Rawie Mazowieckiej? Trafia się więc doskonała okazja do nadrobienia zaległości kulturalnych. Zapraszamy Was na komedię „Rubinowe gody”. 

Już niebawem, bo w najbliższą niedzielę (19.09) o godzinie 18:00 w Miejskim Domu Kultury w Rawie Mazowieckiej nie lada  gratka dla miłośników komedii, teatru i rozrywki. Przed publicznością z niewąską komedią wystąpią aktorzy (wymiennie) znani z dużego ekranu: m.in. znana z roli Francesci w „Ranczu” Anna Iberszer, Andrzeja Beya-Zaborski (komendant z “u Pana Boga w ogródku) czy Tadeusz Chudecki. 

W związku z tym, że serwis eRawa.pl patronuje wydarzeniu, mamy do rozdania cztery podwójne zaproszenia. Zanim jednak zdradzimy jak można wygrać jedno z nich, dwa słowa o samym spektaklu. 

„Rubinowe gody” to przezabawna komedia teatralna o Grażynie i Marianie, którzy po raz pierwszy w życiu wyjeżdżają razem do luksusowego hotelu, by czterdziestą rocznicę ślubu uczcić inaczej, niż wszystkie poprzednie. I z pewnością wspólny weekend dałoby się jakoś przecierpieć, gdyby nie tajemniczy gość spod łóżka oraz portier, który zależność pomiędzy państwem z- i spod łóżka definiuje jako erotyczny trójkąt, będący odskocznią od szarej, małżeńskiej codzienności. Czy naszych bohaterów czeka polityczny skandal na szczytach władzy? I kto wyjdzie obronną ręką z sytuacji, która dla wszystkich stron jest niekomfortowa?

„Rubinowe gody” to opowieść o tym, jak jeden wieczór może zmienić nasze życie poprzez splot zupełnie niespodziewanych zdarzeń, ale również mądra lekcja: że na miłość i namiętność nigdy nie jest za późno.

KONKURS 
A teraz czas na obiecany konkurs. Do Waszej dyspozycji oddajemy cztery podwójne zaproszenia. 

Zadanie jest proste – napiszcie nam dlaczego to właśnie Wy powinniście otrzymać bilety. Najciekawsze odpowiedzi nadesłane na adres [email protected] zostaną nagrodzone. Zabawa trwa do wtorku (14.09) do godziny 16:00. 

W wiadomości podajcie również swoje imię, nazwisko oraz numer telefonu. Dane zostaną wykorzystane jedynie do wręczenia nagrody. Powodzenia. 

Bilety na komedię teatralną „Rubinowe gody” wciąż można nabyć w Internecie, w serwisie KupBilecik.pl w cenie 85,00 PLN. Zamówienia grupowe pod numerem tel. 516 221 183.

W spektaklu występują wymiennie:
DOROTA NOWAKOWSKA / MARIA CIUNELIS / ANNA IBERSZER
KRZYSZTOF KIERSZNOWSKI / TADEUSZ CHUDECKI / ANDRZEJ BEYA-ZABORSKI
PAWEŁ FERENS / MARCIN TRZĘSOWSKI
SŁAWOMIR DOLINIEC / MACIEJ ZUCHOWICZ

Scenariusz i reżyseria: KRZYSZTOF KĘDZIORA
Produkcja: KAMILA KĘDZIORA – AGENCJA KREATYWNA

 

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz