Ruszył kolejny etap prac na ulicy Mszczonowskiej w Rawie Mazowieckiej. Zmotoryzowani aż do października będą borykali się z drogowymi utrudnieniami…

erawaMiasto
komentarzy

Od kilku dni rawianie muszą borykać się z nowymi drogowymi utrudnieniami. Te związane są z modernizacją dalszego fragmentu ulicy Mszczonowskiej. To drugi etap prac na tej miejskiej drodze. Inwestycyjne zadanie ma zostać wykonane do końca października.

Ruch wahadłowy oraz dodatkowe kierowanie ruchem przez pracowników firmy wykonującej inwestycję. Tak przez najbliższe miesiące będzie wyglądał przejazd ulicą Mszczonowską w Rawie Mazowieckiej. Prace ruszyły pełną parą i objęły już cały odcinek remontowanej drogi, a więc od torowiska kolejki wąskotorowej aż do granic miasta.

Wykonawca był zmuszony do wyłączenia z ruchu jednego pasa drogi. I choć kolejność przejazdu będzie regulowana sygnalizacją świetlną, kierowcy muszą być ostrożni, ponieważ inwestycja jest dość trudna pod względem organizacyjnym.
– Uważać muszą przede wszystkim kierowcy wyjeżdżający z posesji oraz firm sąsiadujących z ulicą Mszczonowską. Ci ostatni mają mieć ułatwione zadanie. Przy sygnalizatorze ustawionym przy granicy miasta ma stanąć lustro, dzięki niemu kierowcy wyjeżdżający z przedsiębiorstw będą widzieli w którym kierunku można jechać – mówi Paweł Piątkiewicz z Urzędu Miasta w Rawie Mazowieckiej.

Utrudnienia mogą potrwać do końca października.

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz