Ruszyły konsultacje dotyczące strategii rozwoju Rawy Mazowieckiej. Ty też masz wpływ na to co dzieje się w Twoim mieście

erawaMiasto
komentarzy

Od 8 kwietnia do 12 maja br. możecie przesyłać swoje uwagi i spostrzeżenia do projektu Strategii Rozwoju Miasta Rawa Mazowiecka 2030. Udział w konsultacjach może odbyć się również drogą elektroniczną. 

Chcecie mieć wpływ na rozwój Rawy Mazowieckiej? Nie bądźcie bierni i weźcie udział w konsultacjach dotyczących –> Strategii rozwoju Rawy. Przypominamy, że strategia dostępna jest do wglądu również przy Biurze Podawczym w rawskim ratuszu (Pl. Piłsudskiego 5). Tam też są wyłożono formularze konsultacyjne, które wypełnione i podpisane można wrzucić do urny.

Jeżeli ktoś woli drogę elektroniczną, to skan podpisanego formularza konsultacyjnego należy wysłać na adres email: [email protected], wpisując w tytule e-maila „konsultacje społeczne w sprawie Strategii”). Możliwe jest także przesłanie formularza przez system ePUAP, adres skrytki Urzędu Miasta Rawa Mazowiecka: /kb5177yoql/skrytka.

Dostępna jest także forma kontaktu z wykorzystaniem tradycyjnej poczty. Wówczas prosimy o dopisek na kopercie: „konsultacje społeczne w sprawie Strategii”. Adres pocztowy: Urząd Miasta, Pl. Marszałka J. Piłsudskiego 5, 96 – 200 Rawa Mazowiecka.

W ramach konsultacji zaplanowane zostało również otwarte spotkanie z udziałem Burmistrza Piotra Irli. Spotkanie odbędzie się po świętach wielkanocnych, w czwartek 21 kwietnia, o godz. 17.00 w Miejskim Domu Kultury. Wtedy również będzie możliwość złożenia wypełnionego i podpisanego formularza konsultacyjnego.

Ratusz liczy na Wasze opinie i spostrzeżenia do strategii rozwoju naszego miasta.

Konsultacje społeczne zostały ogłoszone na podstawie Zarządzenia nr 20/2022 Burmistrza Miasta Rawa Mazowiecka z 30 marca 2022 roku.

Dokument wraz z formularzem konsultacji, który należy wypełnić i podpisać w wypadku chęci zgłoszenia swoich uwag znajdziecie go –> tutaj

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz