„Ścigani” na kolejnej odsłonie „Rawskiej Szczypty Bluesa”. Impreza już w najbliższą sobotę, u nas do zgarnięcia trzy podwójne zaproszenia…

erawaKultura
komentarzy

Pomimo tego, że ostatnia „Noc Bluesowa” w Rawie Mazowieckiej odbyła się cztery lata temu, blues z miasta nie zniknął na dobre. W Miejskim Domu Kultury po raz kolejny organizowany jest specjalny koncert, który utrzymany jest w bluesowym klimacie. W tym roku, przed lokalną publicznością wystąpi zespół „Ścigani” z Rudy Śląskiej.

fot. Nasz serwis medialnie wspiera bluesowe wydarzenie.

fot. Nasz serwis medialnie wspiera bluesowe wydarzenie.

Widowiskowa sala MDK’u na pewno nie zastąpi plenerowej bluesowej sceny, a klimat kinowej sali, ni jak ma się do spotkań przy bluesie pod chmurką. W tym przypadku warto jednak nie przekreślać tego wydarzenia i za jedyne 10zł posłuchać muzyki granej „na żywo”.

> Kliknij i sprawdź oficjalny kanał Youtube zespołu „Ścigani”

„Ścigani” to zespół, który powstał pod koniec 2001 roku w Rudzie Śląskiej. Na swoim koncie kapela ma już trzy studyjne albumy i kilka wyróżnień podkreślających muzyczny poziom. Tu warto wymienić chociażby nagrody zdobyte na Festiwalu im. Ryśka Riedla. W Rawie Mazowieckiej bluesmani wystąpią w najbliższą sobotę (26.04) o godzinie 19:00. Bilety na koncert cały czas są do kupienia w kasie domu kultury przy Krakowskiej 6.

* KONKURS *

My jak zwykle dla internautów serwisu eRawa.pl mamy kilka darmowych wejściówek. Aby je zdobyć, wystarczy zajrzeć na nasz facebook’owy profil www.fb.com/erawapl i pod plakatem wydarzenia (tutaj) napisać dlaczego właśnie Wy powinniście zdobyć podwójne, darmowe zaproszenie. Bilety trafią do trzech osób, które do godziny 22.00 w piątek (25.04) uzbierają pod swoim komentarzem najwięcej polubień. W przypadku podobnej liczby „lajków” o wygranej zadecyduje czas publikacji komentarza.

* Niniejszy konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany, popierany czy przeprowadzany przez Facebook ani firmę z nim związaną.

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz