Sekatorem wybijał szyby w sklepach. Policji powiedział, że musi schować się przed… demonami

erawaBiała Rawska, Powiat
fot. KPP Rawa Mazowiecka
komentarzy

Na gorącym uczynku policjanci z komisariatu w Białej Rawskiej zatrzymali sprawcę niszczenia cudzej rzeczy. Pijany 35-latek, sekatorem uderzał w szybę wystawową kwiaciarni, a następnie poszedł do sklepu obok, gdzie skutecznie roztrzaskał kolejną i ukradł paczkę papierosów. Mężczyzna noc spędził w rawskiej komendzie. Teraz odpowie za kradzież z włamaniem.

Do zdarzenia doszło w miniony wtorek (4.05) o godzinie 22:30. To właśnie wtedy dyżurny rawskiej komendy otrzymał zgłoszenie o mężczyźnie, który rozbija szyby w sklepach na Placu Wolności w Białej Rawskiej. Natychmiast skierowano tam patrol.

Mundurowi w jednym ze sklepów spożywczych zobaczyli rozbitą w drzwiach szybę, a w środku chowającego się mężczyznę, który trzymał w ręce metalowy sekator. Policjanci obezwładnili i zatrzymali 35-latka. Po zbadaniu trzeźwości okazało się, że w organizmie miał prawie promil alkoholu.

Mieszkaniec powiatu rawskiego najpierw sekatorem uderzył w szybę kwiaciarni, a gdy nie udało mu się wejść do środka, swoje kroki skierował do sklepu spożywczego, w którym wybił szybę i z wnętrza skradł paczkę papierosów. Policjantom powiedział, że musiał schować się przed… demonami. Noc spędził w policyjnej celi. Teraz odpowie za kradzież z włamaniem za co grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.
Źródło: KPP Rawa Mazowiecka

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz