SellManiak.pl. Rawianie stworzyli sprzedażowy portal, który stanie w konkury z ogólnopolskimi plaftormami

erawaMagazyn
      Artykuł sponsorowany
komentarzy

Robisz zakupy w sieci? A może właśnie planujesz coś szybko sprzedać? Teraz masz nową możliwość. W Rawie Mazowieckiej powstał bezpłatny portal ogłoszeniowy, który ma zawojować świat. 

Wspomniany projekt stworzyło dwóch mieszkańców Rawy Mazowieckiej, którzy chcą zadebiutować właśnie wśród swoich sąsiadów, lokalnej społeczności naszego miasta. SellManiak.pl to prosty w obsłudze portal ogłoszeniowy. Jego zaletą jest nie tylko intuicyjna obsługa, ale też, co wyróżnia go na tle innych ogólnopolskich platform, możliwość bezpłatnego zamieszczania ofert. W każdym ogłoszeniu można zamieścić nie tylko do 10 zdjęć, ale i wideo. 

Aby móc opublikować ogłoszenie nie trzeba nawet rejestrować się jako użytkownik portalu, jednak warto to zrobić, ponieważ każdy użytkownik, który założy konto w terminie od 22.09 – 05.10 otrzyma darmowe 30 pkt=30 zł, a te można wykorzystać na promowanie swoich ogłoszeń. 
– Początkowo naszym celem jest trafienie w grono lokalne, czyli bardzo zależałoby nam, żeby ludzie z Rawy Mazowieckiej i okolic odwiedzali tę stronę cyklicznie, w następnych miesiącach chcielibyśmy uderzyć znacznie bardziej globalnie jeśli chodzi o Polskę. Nasz portal jest oczywiście darmowy, jedynie skorzystanie z opcji promowania, czy wyróżniania wiąże się z niewielkimi opłatami – mówi Emil, jeden z założycieli SellManiak.pl

Nowopowstała platforma sprzedażowa posiada również aplikację mobilną, którą można pobrać za darmo. Wystarczy wejść na stronę SellManiak.pl z urządzenia mobilnego, a na samym dole pojawi się informacja o możliwości jej pobrania. Portal jest w pełni responsywny.

Funkcjonalnością, o której warto wspomnieć jest też katalog firm.
– Można utworzyć wizytówkę swojej firmy, a pod nią umieszczać swoje ogłoszenia – co znacząco zwiększy wiarygodność użytkownika i zainteresowanie sprzedażą. A sklepy stacjonarne, takie jak np: Sklep z sukienkami na rynku, który nie posiada swojego sklepu internetowego, mógłby skorzystać z tego udogodnienia – gdyż mógłby dotrzeć do osób, które fizycznie nie były w ich sklepie, a jedynie przeglądając katalog firm zainteresował się danym produktem, a finalnie całym sklepem – dodaje Emil z SellManiak.pl

Wejdź koniecznie na SellManiak.pl i przekonaj się jakim produktem twórcy z Rawy Mazowieckiej chcą się wybić. O samym portalu warto powiedzieć również rodzinie i znajomym – wspierajmy się lokalnie. 

Podziel się artykułem

0

Dodaj swój komentarz